СТОВ «Придніпровський Край» повідомляє про те, що на орендованих даним підприємством землях, які входять в територіальне підпорядкування Лубенської ОТГ , буде вноситись гербіцид на посівах кукурудзи, препаратами Міладар Дуо, Егіда, Дублон - Клас токсичності (Класифікація ВООЗ)-IІІ.
Препарати, що застосовуються дозволені для використання у сільському господарстві на території України.
Відповідно до Закону України та державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» повідомляємо, Вас, що наше підприємство в період з «26» травня 2021 року по «02» червня 2021 року проводитиме внесення засобів захисту рослин (ЗЗР) в с.Шершнівка, с.Оріхівка, с.Величківка, с.Войниха, с.Засулля, с.Кревелівка, с. Шинківщина, с.Тотчине
В разі наявності зареєстрованих на території сільради суб’єктів бджільництва, просимо повідомити їх про небезпеку для бджіл у вказаний вище період та необхідність вивезення пасік в безпечне місце.
Звертатись по тел. (066)-899-71-88 Побережний Павло Олександрович