Увага!!!
З 22 липня 2021 року розпочинається голосування за проєкти які було подано на конкурс Громадський бюджет Лубенської територіальної громади 2021 року і триватиме 14 календарних днів, а саме до 5 серпня 2021 року включно.
Голосування за проєкти здійснюється мешканцями Лубенської територіальної громади, які досягли 16 – річного віку.
Кожен голосуючий може проголосувати 1 раз за 1 проєкт шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID», електронного цифрового підпису, «MobileID» або на паперовому бланку громадянам, що зареєстровані у сільських населених пунктах Лубенської територіальної громади.
Просимо Вас долучитися до голосування за подані проєкти і підтримати ініціативи мешканців нашої громади.
За додатковою інформацією можете звертатися у відділ економічного розвитку і торгівлі за тел. 72-739.