Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  До уваги суб'єктів підприємницької діяльності !

  Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації запрошує представників малого і середнього бізнесу взяти участь у відборі бізнес-проєктів на право отримати фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету(часткове відшкодування суми кредиту без врахування відсотків) відповідно до Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021-2023 роки.

  До участі у конкурсі запрошуються суб`єкти малого та середнього підприємництва, які:

  отримали кредити в установах державних банків в сумі до 500 тис. грн терміном на 1 рік;

  створили нові робочі місця.

  Сума фінансової підтримки залежить від кількості створених робочих місць, які не можуть бути скорочені впродовж одного року з моменту отримання фінансової підтримки:

  за одне робоче місце – 10% від суми кредиту без врахування відсотків (тіло кредиту);

  за два робочих місця – 15%;

  за три і більше робочих місць – 20%.

  Для участі у відборі бізнес-проєктів необхідно надати Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 211, контактні телефони (0532) 60-43-10, 60-93-83) та для попереднього розгляду документи на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , перелік яких знаходиться за посиланням https://www.adm-pl.gov.ua/page/pidtrimka-malogo-i-serednogo-pidpriiemnictva-na-regionalnomu-rivni.

  Додати коментар


  Меню

  Перейти на старий сайт