Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Бегущая строка текста в HTML Інформація УОЗ по COVID-19 станом на 22.01.2021 у м. Лубни та Лубенському р-ну. Усього захворіло з початку епідемії - 1573 особи. Захворіло за останню добу - 11 осіб. Хворіють станом на 22.01.2021 р. – 118 осіб. З підозрою на COVID-19 - 72 особи. На самоізоляції знаходиться - 248 особи. Усього за період епідемії по м.Лубни та Лубенському р-ну: одужало - 1234 осіб, померло - 37 осіб

  До уваги отримувачів житлових субсидій!

  До уваги отримувачів житлових субсидій!

  У зв'язку з підвищенням з 1 січня 2021 року тарифів на оплату комунальних послуг управлінням соцзахисту населення виконкому Лубенської міської ради будуть проведені перерахунки  розміру призначених житлових субсидій майже 12 тис. сімей.

  Згідно з законодавством розмір житлових субсидій розраховується як різниця між вартістю житлово-комунальних послуг у межах соціальних нормативів користування послугами та розміром обов'язкового відсотка платежу, який визначається для кожної сім'ї індивідуально в залежності від її складу та отриманих доходів.

  Тому при збільшенні тарифів на комунальні послуги відповідно збільшується розмір житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в межах соціальних нормативів. Перерахунок розміру субсидій з урахуванням збільшених тарифів буде проведено управлінням соціального захисту населення самостійно до 25 січня поточного року, звертатися додатково до управління не потрібно.

  Одночасно повідомляємо, що управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради постійно проводиться приймання заяв про призначення субсидії домогосподарствам за адресою просп.Володимирський, 9.

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Меню

  Перейти на старий сайт