Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Інформація УОЗ по COVID-19 станом на 22.02.2021 у м. Лубни та Лубенському р-ну. Усього захворіло з початку епідемії - 1756 осіб. Захворіло за останню добу - 14 осіб. Хворіють станом на 22.02.2021 р. – 76 осіб. З підозрою на COVID-19 - 12 осіб. На самоізоляції знаходиться - 113 осіб. Усього за період епідемії по м.Лубни та Лубенському р-ну: одужало - 1469 осіб, померло - 45

  Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

  Управління з питань комунального майна та земельних відносин інформує про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів  оціночної діяльності, які будуть залучені для встановлення ринкової вартості об’єкту комунальної власності міста, а саме: 2/5 частини квартири загальною площею 38,9 м2 за адресою: м. Лубни, вул. Першотравнева, 14, квартира 29.                                                                                                            

            Учасникам конкурсу потрібно подати до Управління з питань комунального майна та земельних відносин конкурсну документацію, яка подається в запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті:

  • заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • копію установчого документа претендента;
  • копію кваліфікаційних документів оцінювачів;
  • письмові згоди оцінювачів;
  • копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
  • інформацію про суб’єкта оціночної діяльності.

  Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт. Конкурс відбудеться через 14 днів після опублікування інформації за адресою: м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 33 - Управління з питань комунального майна та земельних відносин.

  Оплату гарантуємо.

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Меню

  Перейти на старий сайт