Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Інформація УОЗ по COVID-19 станом на 22.02.2021 у м. Лубни та Лубенському р-ну. Усього захворіло з початку епідемії - 1756 осіб. Захворіло за останню добу - 14 осіб. Хворіють станом на 22.02.2021 р. – 76 осіб. З підозрою на COVID-19 - 12 осіб. На самоізоляції знаходиться - 113 осіб. Усього за період епідемії по м.Лубни та Лубенському р-ну: одужало - 1469 осіб, померло - 45

  До уваги громадських організацій осіб з інвалідністю та ветеранів

  До уваги громадських організацій осіб з інвалідністю та ветеранів

   Лубенської територіальної громади!

  Рішенням чергової сесії Лубенської міської ради затверджено Програму фінансової підтримки громадських організацій осіб з інвалідністю та ветеранів Лубенської територіальної громади, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2021 рік.

  Для отримання бюджетних коштів громадські організації подають до 1 квітня відповідне звернення на ім’я міського голови (у довільній формі). До звернення додаються:

  1. Копія статуту громадського об’єднання, засвідчена заявником. У разі, якщо заявником є місцевий осередок всеукраїнського громадського об’єднання (осередок, відділення тощо), який діє на підставі статуту (положення) всеукраїнського громадського об’єднання, ним подається копія статуту (положення) всеукраїнського  громадського об’єднання, засвідчена всеукраїнським громадським об’єднанням.

  2. Копія свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання.

  3. Копія рішення про присвоєння громадському об’єднанню ознаки неприбутковості.

  4. Звіт про діяльність громадського об’єднання за рік, який передує року подання заяви, підписаний керівником (додаток 1).

  5. Розрахунки та обгрунтування потреби у бюджетних коштах і напрями використання бюджетних коштів, затверджені зборами громадського об’єднання (заявника), підписані керівником громадського об’єднання (заявника). У разі, якщо заявник подає потребу у бюджетних коштах на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг приміщення громадського об’єднання, – додатково необхідно подати копію діючого договору оренди приміщення (нерухомості) заявником.

  6. Календарний план заходів, які громадське об’єднання планує провести у році надання фінансової підтримки, підписаний керівником (додаток 2).

   

  Документи приймаються до 01.04.2021 року за адресою: м.Лубни, вул. Ярослава Мудрого,33, каб. 305.

  Довідки за телефонами (05361)7 14 14, 095 676 09 06

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Меню

  Перейти на старий сайт