Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (https://www.facebook.com/uwcfoundation/), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення (https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter) та Українська молодіжна правнича асамблея проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.
До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.
Конкурс проводиться за двома категоріями – малюнок та фотографія.
Конкурсні роботи подаються виключно в електронному форматі (відскановані чи якісно сфотографовані у форматі jpg, jpeg, png). До конкурсної роботи обов’язково додається опис зображеного.
Прийом конкурсних робіт триває з 01 серпня до 24 серпня 2023 року включно.
Конкурсна робота разом із заявкою подається до Організаційного комітету шляхом її завантаження та заповнення спеціально створеної GOOGLE-ФОРМИ, розташованої за ПОСИЛАННЯМ https://forms.gle/spsJHCtw7LBFYbvK8, дотримуючись всіх зазначених в ній вказівок.
ДЕТАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ МІСТЯТЬСЯ У ПОЛОЖЕННІ ПРО КОНКУРС (https://uwcfoundation.com/img/polozhenna_schodlameneUkraine2023.pdf ).
Всі питання щодо організації та проведення учасники Конкурсу та їхні представники можуть надсилати на
e-mail: