Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Конкурс на заміщення вакантних посад: начальника Управління та начальника відділу благоустрою Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області

  Виконавчий комітет Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області просить надрукувати в газеті оголошення наступного змісту:

           “Виконавчий комітет Лубенської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: начальника Управління та начальника відділу благоустрою  Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області.

             До участі у конкурсі на посади допускаються громадяни України, які мають:

              - вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

              -  стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах  державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 3 років.

              Документи (заяву про участь у конкурсі, особову картку (форма№ П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки 4х6 см, копії документів про освіту, е-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік,  копію першої та  другої сторінок паспорта громадянина України) приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 33, каб. 211, тел. 71-487”.

  Додати коментар


  Меню

  Перейти на старий сайт