Програма фінансової підтримки ЄС «Єдиний Ринок»

За підтримки Європейського Союзу український бізнес отримав нові можливості щодо посилення інтеграційних процесів для виходу на європейський ринок завдяки приєднанню України до програми фінансової підтримки ЄС «Єдиний Ринок», яка триватиме до 2027 року!

 Мета програми фінансової підтримки – сприяння українським малим та середнім підприємствам в їх інтеграції до єдиного ринкового простору Європейського Союзу задля зміцнення конкурентоспроможності, стійкості та розвитку успішної співпраці з європейським бізнесом.

Для представників малого та середнього бізнесу вже найближчим часом буде відкрита можливість отримати грантову підтримку на розвиток власного бізнесу в межах проєкту „Підтримка українських компаній в інтеграції до Єдиного Ринку ЄС – UkraineReady4EU”!  Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облвійськадміністрації у мережі Фейсбук!  

Надання підтримки триватиме до жовтня 2025 року. 1500 українських компаній отримають ваучери на мікрогранти в розмірі 2500 євро!

Мікрогранти можна буде використати на:

  • участь у торгових місіях та брокерських зустрічах;
  • сертифікацію та адаптацію продукції до стандартів і норм ЄС;
  • підготовку продукції до експорту / технічної документації на промислову продукцію;
  • захист інтелектуальної власності та витрати на ліцензування;
  • технологічний аудит та/або надання технічної підтримки для проведення модернізації, сприяння зеленій, цифровій та стійкій економіці.

Запрошуємо більш детально ознайомитися з проєктом UkraineReady4EU: https://business.diia.gov.ua/ready4eu

Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови