Заборона спалення сухої рослинності та її залишків

Заборона спалення сухої рослинності та її залишків

Шановні мешканці Лубенського району - не спалюйте суху рослинність та сміття, оскільки такі дії провокують пожежі в екосистемах та порушують порядок, встановлений центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Нагадуємо що відповідно до ст. 77-1 КУпАП, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 3 тис. 060 грн. до 6 тис. 120 грн) і на посадових осіб - від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 15 тис. 300 грн. до 21 тис. 420 грн).

На території Лубенського району працюють рейдові групи в склад якої входять працівники ДСНС та поліції. При встановлені факту порушення, винних осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Лубенське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області прохає повідомляти про паліїв за номерами 101 та 102. Фіксуйте факти порушень (фото-, відеозаписи) щоб працівник державної служби з нагляду (контролю) у сфері пожежної і техногенної безпеки по приїзду на місце скоєння правопорушення переглянувши ваші докази (фото-, відеозаписи) мав змогу скласти протокол про адміністративне правопорушення.

Враховуючи викладене, Лубенське РУ Головного управління ДСНС України у Полтавській області закликає громадян суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки. Заздалегідь проводьте превентивні бесіди із сусідами, які нехтують попередженнями.

Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови