Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Протидія торгівлі людьми

  001002003formy torhivli liudmy

   

  • Трудова експлуатація
   Чоловіків, жінок та дітей змушують працювати проти їх волі під загрозою насильства чи іншого покарання. Це супроводжується обмеженням свободи, відібранням документів чи майна. Оплата за роботу не здійснюється, або не відповідає обіцяній.
  • Сексуальна експлуатація
   Дорослих та дітей внаслідок обману, примусу, погроз чи інших засобів маніпуляції втягують до проституції, “ескорт послуг”, секс туризму, зйомок в порнографічних фільмах тощо.
  • Втягнення у злочинну діяльність
   Людям обіцяють вигідне працевлаштування, але, застосовуючи різні засоби впливу та залякування, їх змушують перевозити наркотики чи інші заборонені  речовини та предмети, порушувати закон. Проте замість заробітної плати, ці люди можуть отримати  чималий термін ув’язнення.
  • Торгівля органами
   Добровільне чи примусове вилучення органів з метою подальшого продажу, що здійснюється під дією тиску, погроз, а також використання уразливого стану людини.
  • Примусове жебрацтво
   Примус людини до жебрацтва із застосуванням погроз, маніпуляцій та вимог відшкодувати непосильне боргове зобов’язання.
  • Залучення в боргову кабалу
   Людей примушують працювати за низьку винагороду для погашення штучно створеного непосильного боргового зобов’язання. При цьому, людина знаходиться у повній матеріальній залежності від іншої особи і працює до тих пір, поки не відпрацює свій “борг”.
  • Усиновлення чи удочеріння в комерційних цілях
   Встановлення опіки над дітьми з метою подальшого їх використання для отримання доходів (у жебракуванні чи для подальшого укладення щодо них угод, пов’язаних з передачею права власності).
  • Використання у збройних конфліктах
   Використання особи для виконання нею бойових завдань, задоволення потреб озброєних груп, сексуальна експлуатація, втягнення у злочинну діяльність.

   

   

  Нормативно-правова база
  Куди звернутися по допомогу
  Поради батькам

  Меню

  Перейти на старий сайт