30 травня 2021 рік м. Яготин Київської області відбувся відкритий чемпіонат "Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства Колос" з дзюдо серед юнаків, дівчат, чоловіків та жінок пам'яті А.П. Усенка.
Вихованка тренера Сергія Кривошея Любов Фаренюк у ваговій категорії до 57 кг посіла 3 місце та виконала норматив кандидата в майстри спорту. В змаганнях приймали участь команди Львівщини, Київщини, Запоріжжя, Одещини, Чернівеччини, Житомирщини, Полтавщини, Івано-Франківщини.