30 травня у лісовому масиві Морозівська дача відбулися змагання Відкритого чемпіонату Лубенської територіальної громади зі спортивного орієнтування по вибору, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Участь у змаганнях взяли 89 спортсменів: вихованці гуртків ДЮКСОТ «Валтекс», учні Калайдинської та Штомпелівської шкіл та Хорольської гімназії.
Переможцями змагань у своїх вікових групах стали: Марченко Дмитро (Ч-12, хлопці до 12 років), Пазенко Милана (Ж-12), Тараненко Єгор (Ч-14), Руднєва Єлизавета (Ж-14), Шило Ярослав (Ч-16), Мусієнко Денис (Ж-18), Науменко Ілона (Ж-18), Мисюра Вікторія і Степанов Богдан (новачки), Давиденко Єлизавета і Слєпцов Сергій (учасники з керівниками або батьками).
Другі місця завоювали: Шило Олексій (Ч-12), Федоренко Олеся (Ж-12, Хорол), Лазебний Максим (Ч-14), Гайдар Надія (Ж-14, Хорол), Полупанов Владислав (Ч-16), Гасанов Владислав (Ч-18, Хорол), Замахіна Тетяна (Ж-18), Стецюра Олександр і Ниценко Дмитро (новачки), Даниленко Софія, Радзановська Анастасія, Кондратенко Анна, Ярош Анастасія (керівник Сагайдак Л.М.).
На третіх місцях фінішували Кучеренко Данило (Ч-12), Царук Ксенія (Ж-12, Калайдинці), Рудь Едуард (Ч-14, Калайдинці), Фесенко Костянтин (Ч-16), Хлус Анастасія (Ж-14), Воловик Марія і Крічфалушій Аліна (новачки, Калайдинці).
Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями відділу сім′ї, молоді та спорту виконавчого комітету лубенської міської ради.