НАГОРОДИ З «FERRUM CUP»

Нещодавно у м. Горішні Плавні, що на Полтавщині, пройшов всеукраїнський турнір під назвою «Ferrum Cup». Турнір проходив у два дні та у два розділи: «Submission Only» (1 день) і змішані бойові мистецтва (2 день).

Участь взяли більш як 130 учасників з семи областей України (18 клубів).

І у першому й у другому розділі чемпіоном у загальнокомандному заліку став клуб під назвою «@voin_sambo _odessa» (Одеса). Вдало на змаганнях виступили два лубенські бійцівські клуби. Так, клуб «Скорпіон» ДЮСШ м. Лубни (тренер-викладач Олексій Фролов) у перший ігровий день виборов 8 медалей, а у другий - 11. А вихованці лубенського «Багратіону» (тренер Євгеній Жадан) кожного ігрового дня здобули по 7 нагород. Вдало виступили й вихованці спортивного клубу "Євроклуб- Лубни" (тренери Вадим Лютий та Антон Степаненко). Саме серед його вихованців була й одна з трьох на турнірі дівчат Дар’я Золотоверх (ІІ місце). Ці юні спортсмени вибороли на турнірі  7  нагород.