«Дружба» (Очеретувате) – ФК «Лубни» 0:1 (0:1).
Чемпіонат області. Вища ліга. 4 тур. 25 вересня. Семенівка. Стадіон "Колос". +12С. 138 глядачів.
Судді: В. Чернишов, Є. Сухенко, В. Коробко (усі – Кременчук).
Спостерігач арбітражу: Ю. Крамаренко (Кременчук).
«Дружба»: Гринько, Гончаренко, Шинкарецький, Труба, Рєзнік (Васільєв, 77), Одарюк, Тарасенко, Токар, Ботвинко, Міхайленко (Мілько, 55), Куць (Безсонов, 60). Тренер: О. Пугачов.
«Лубни»: Возний, Гриценко, Демчишин, Антоненко, Кривчун, Загоруйко, Артеменко (Єресько, 20), Лещенко (Кобзаренко, 86), Сухонос, Сірий, Шумейко (Пилипенко, 71 (Шоха, 87)).
Гол: Лещенко (24). Тренер: А.Гришанович.
Результати двох матчів 3 туру такі: «Стандарт» (Нові Санжари) – ФК «Пирятин» 5:1, ФК «Велика Багачка» – «Дружба» (Очеретувате) 4:1.Результати поєдинків минулого 4 туру: «КЛФ» (Полтава) – ФК «Велика Багачка» 3:0, «Інваспорт» (Полтава) – «Стандарт» (Нові Санжари) 1:3, ФК «Пирятин» – ФК «Чутове» 3:6. Наступний матч 5 туру у вищій лізі ФК "Лубни" зіграє на стадіоні "Центральний" 2 жовтня (субота) о 15.00 проти сильної команди "Інваспорт" (Полтава).
Юрій КЛИМЧЕНКО