20-21.11.2021 року в місті Лубни на майданчику зі штучним покриттям (стадіон Центральний) продовжуються змагання з міні-футболу «Зимовий кубок». В цих змаганнях беруть участь 8 команд : Зеніт (Калайдинці), Сула (Засулля), Кристал (Булатець), Лідер (Лубни), АСК (Лубни), Ветеран (Лубни), Слони (Лубни) та Yamakasi (Лубни). Результати турів такі:
ІІІ тур
Зеніт – Лідер 4:2
АСК – Кристал 4:1
Слони – Сула 3:3
Yamakasi – Ветеран 4:3
IV тур
Yamakasi – Зеніт 3:2
Ветеран – Слони 5:2
Сула – АСК 9:4
Кристал – Лідер 4:3