2 листопада у м. Полтава відбувся чемпіонат Полтавської області з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю усіх нозоологій. Чемпіонами та призерами стали Синягівський Олександр – ІІ місце у бігу на 200м та ІІІ на 60м , Косенко Валерій – ІІ місце у бігу на 60м та ІІІ на 200м, учень Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Попов Святослав – ІІ місце у бігу на 60м та на 200м, учень Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Медведєв Єгор – І місце у стрибках у довжину та ІІ місце у бігу на 60м, учень Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Плиснюк Данііл І місце у бігу на 60м та на 200м, учень Войнихівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кулик Владислав І місце у бігу на 60м та у стрибках у довжину. Спортсмени були нагороджені грамотами та медалями! Вітаємо легкоатлетів та бажаємо подальших успіхів!
Переможці з легкої атлетики!
Перегляди: 210