11 грудня 2021 року у місті Пирятині в приміщенні великої зали Пирятинської міської ради за підтримки начальника Управління молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Марини ТРОХИМЕНКО, голови територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області Анатолія ГОЛОВАНЯ, Пирятинського міського голови Андрія СІМОНОВА та Валентини ДИМОВОЇ ( рідна сестра Надії ШАМФАРОВОЇ) пройшов відкритий чемпіонат Полтавської області з шахів ( рапід), присвячений пам’яті Надії ШАМФАРОВОЇ.
Шахові баталії проходили в дружній та щирій атмосфері. Чемпіоном став Олександр ДИЛИК (Сумська обл.) , друге місце у Ігоря ІЩЕНКА ( м. Лубни, Полтавської обл. ),третє місце у Сергія ПОДРЕЗА ( Сумська обл.), четверте місце посів найстаріший учасник з міста Прилуки Чернігівської області Степан ЩЕПАНЯК. Серед шахістів міста Пирятина кращий результат у юнака Вадима ШЕСТАКОВА ( тренер Віктор МАНЮТА). Серед дівчат кращими стали Людмила СОБОЛЕВСЬКА та Софія ІЗОТОВА
( м. Пирятин ), тренер Віктор МАНЮТА.
Переможець, призери та кращі шахісти серед ветеранів, юнаків та дівчат були нагороджені грамотами, медалями територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області та призами оргкомітету змагання.
У турнірі грало 34 учасника з Полтавської ( 21) Лубни-4, Пирятин-10, Лохвиця-5, Миргород-1, Миргородський р-н-1, Київської ( 1), Сумської (3) та Чернігівської областей (9).
Щира вдячність організаторам за чудовий турнір!