11-12.12.2021 року в місті Лубни на майданчику зі штучним покриттям (стадіон Центральний) продовжуються змагання з міні-футболу «Зимовий кубок». В цих змаганнях беруть участь 8 команд : Зеніт (Калайдинці), Сула (Засулля), Кристал (Булатець), Лідер (Лубни), АСК (Лубни), Ветеран (Лубни), Слони (Лубни) та Yamakasi (Лубни). Результати турів такі:
ІХ тур
Слони – Зеніт 0:3
Сула – Кристал 11:1
Зеніт – Слони 11:4
Кристал – Сула 3:7
АСК – Yamakasi 2:4
Лідер – Ветеран 2:2
Х тур
Сула - Слони 3:5
Лідер – Зеніт 3:6
Ветеран – Yamakasi, Кристал – АСК ігри пропускали.