Чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років

14 березня 2021 року у м. Полтава в палаці спорту «Юність» відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. В змаганнях взяло участь більш як 100 учасників з міст Полтава, Лубни, Миргородського та Полтавського районів.

Вдалі результати показали вихованці тренера-викладача ДЮСШ м. Лубни Кривошеї Сергія Дмитровича. Так, переможцем змагань стала Ірина Гапченко у вазі (до 53 кг). Другі місця посіли у своїх вагових категоріях Катерина Кривець (вага до 50 кг), Анна Макаренко (до 53 кг), Віра Яковлева (до 65 кг), Софія Келеп (до 68 кг), Максим Кононеко (до 97 кг). Також Олексій Голод виборов «бронзу» у вазі до 70 кг. Вихованець тренера-викладача ДЮСШ м. Лубни Костянтина Сірого Анатолійовича - Гризовський Сергій здобув третє місце у ваговій категорії до 70 кг. За результатами змагань Радченко Владислав та Гризовський Сергій потрапили до складу збірної команди Полтавської області. Вихованці борцівського клубу «Чемпіон», які також представляли наше місто на цих змаганнях, Кравченко Іван (тренер Слинько Володимир Васильович) - виборов І місце у ваговій категорії – 74 кг.