21 березня 2021 року у смт. Липова Долина Сумської області відбувся відкритий міський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2005-2012 років народження. У змаганнях брало участь 220 спортсменів з 14 команд які представляли Київську, Чернігівську, Полтавську і Сумську області. Вихованці тренерів-викладачів ДЮСШ м. Лубни Товкача Руслана та Сірого Костянтина на цих змаганнях посіли наступні місця: Лебідь Міхаель вагова категорія (до 30 кг) та Данильченко Богдан вагова категорія (до 36 кг) здобули золоті нагороди. У ваговій категорії до 24 кг «срібло» виборов Рокало Дмитро. Ще шестеро юних лубенців були нагороджені бронзовими медалями. Це Півнюк Кіріл (вага до 30 кг), Товкач Ілля (до 32 кг), Вайлунов Артем (до 42 кг), Дяденко Ростислав (до 52 кг), Балицький Максим (до 50 кг) та Ткаченко Руслан (до 53 кг).
Турнір з вільної боротьби у смт. Липова Долина Сумської області серед юнаків і дівчат
Перегляди: 226