20 березня 2021 року у м. Кременчуці відбувся чемпіонат Полтавської області з греко-римської боротьби серед кадетів 2004-2006 років народження. У змаганнях брали участь 70 спортсменів з міст Полтави, Кременчука, Лубен, Миргорода, Хоролу, Решетилівки, Гребінки та Шишак. Вихованці ДЮСШ м. Лубни тренера-викладача Смірнова Романа на цих змаганнях вибороли дві бронзові нагороди Пащенко Дімітрій вага (до 51 кг) та Шевченко Артем вага (до 92 кг).
Чемпіонат з греко-римської боротьби
Перегляди: 227