Стартами на Чемпіонаті України та Всеукраїнських змаганнях серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів розпочали сезон орієнтувальники дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс».
Змагання проходили в курортному місті Трускавець та на його околицях і зібрали більше 500 учасників майже з усіх регіонів України.
Найкраще на Чемпіонаті України виступила Замахіна Тетяна (Ж-20, дівчата до 20 років), яка здобула срібло на надкороткій дистанції.
У Всеукраїнських змаганнях серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів високі результати показали: Теліпко Маргарита (Ж-21) – перші місця на середній, скороченій та надкороткій дистанціях, Замахіна Тетяна (Ж-20) – перше місце на надкороткій, другі – на середній та скороченій дистанціях, Руднєва Єлизавета (Ж-14) – перше місце на скороченій та друге на середній дистанціях.
В загальнокомандному заліку орієнтувальники ДЮКСОТ «Валтекс» вибороли п’яте місце серед одинадцяти команд позашкільних закладів. Вище лубенчан фінішували команди Херсонського, Дніпропетровського, Миколаївського та Сумського обласних центрів туризму та краєзнавства.