Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання

Продовжується співпраця з мобільною бригадою від БО БФ «ПОСМІШКА ЮА»

30 травня Лубенським міським центром соціальних служб спільно з мобільною бригадою від БО БФ «ПОСМІШКА ЮА» та службою у справах дітей здійснено візити у сім’ї, які проживають у Вищебулатецькому старостинському окрузі. Відтак відвідано 6 родин, в яких виховуються 13 дітей.

«Лубен історія жива»

Днями у стінах Публічної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася краєзнавча мандрівка «Лубен історія жива».

Ми – за здоровий спосіб життя!

Знову у стінах Публічної бібліотеки ім. Володимира Малика було весело і гамірно. Цього разу в гості завітали учні 5-В класу Академічного ліцею імені братів Шеметів. Школярі узяли активну участь у пізнавально-ігровій програмі «Ми за здоровий спосіб життя».

Марафон книжкових подарунків – триває...

Сьогодні в Публічну бібліотеку імені Володимира Малика завітала сонячна гостя-письменниця, членкиня НСПУ, лауреатка численних літературно – мистецьких премій Наталія Баклай з вагомим весняним подарунком.

Планові відключення електроенергії

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

Оперативна інформація станом на ранок 31.05.2023 р.

Слава Україні! Настала 462-га доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.

Російська федерація, зазнаючи великих втрат, продовжує вести загарбницьку війну. Продовжує застосовувати тактику терору, намагаючись залякати населення України, завдає ударів, здійснює обстріли не лише військових, а й цивільних об’єктів.

Минулої доби російська федерація завдала чергового масованого авіаційного удару по території України, застосувавши ударні БпЛА “Shahed. Майже всі дрони були знищені нашими захисниками.

Загалом, протягом доби, що минула, противник завдав 64 авіаційних та 1 ракетного удару, здійснив 88 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Засідання комісії з призначення стипендії Лубенської міської ради «Обдарованість»

30 травня у приміщенні виконкому відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендії Лубенської міської ради «Обдарованість».

На гостині у Публічній бібліотеці ім. В. Малика

29 травня на гостину до Публічної бібліотеки імені Володимира Малика завітали учні 2-А та 2-Б класів ЗОШ №8. Захопливі і загадкові мандрівки потаємними куточками книгозбірні не залишили байдужим абсолютно нікого.

Із чергового засідання Громадської ради

30 травня у приміщенні виконкому відбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Лубенської міської ради. На засіданні були присутні начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Віта Коваленко, начальник КП «Лубни- Водоканал» Алла Косолап та члени ради в повному складі.

Заступник голови Громадської ради Артур Коряк, обговорюючи організаційні аспекти діяльності дорадчого органу, зауважив, що рік був дуже складним через російсько-українську війну, тому Громадська рада працювала в межах своїх можливостей, зважаючи на загальну ситуацію в країні.

Планові відключення електроенергії

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

Оперативна інформація станом на ранок 30.05.2023 р.

Слава Україні! 461-ша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Російська федерація продовжує нехтувати Міжнародним гуманітарним правом, завдає ударів, здійснює обстріли не лише військових, а й цивільних об’єктів.

Сьогодні вночі ворог знову атакував територію України, застосувавши іранські ударні БпЛА типу “Shahed”. Інформація щодо наслідків цієї атаки наразі уточнюється. За повідомленням Генштабу ЗСУ, протягом минулої доби противник завдав 62 авіаційних удари та здійснив 54 обстріли з реактивних систем залпового вогню. На жаль, є постраждалі серед цивільного населення, пошкоджено приватні житлові будинки, інша інфраструктура.

Меню