Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради
  Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання
  Триває процес переіменування урбанонімів

  У продовження теми перейменування урбанонімів Лубенської територіальної громади, що підпадають під дію Законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про заборону пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії Російської Федерації як держави-терориста проти України, символіки воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну» додатково надаємо інформацію про назви та діячів, чиїми іменами названі вулиці у Лубенській громаді, що підпадають під дію Законів України.

  Зустріч з письменником Олександром Козинцем

  24 вересня у книгозбірні відбулася авторська зустріч з лубенцем Олександром Козинцем, українським письменником, викладачем, хористом.

  Олександр презентував загалу свої дві нові книги «Мамо, твій син – літак» та «Води Божого океану», написані у жанрі верлібру. Поетичні збірки видані цьогоріч, їх друк доводилося відтерміновувати, у зв’язку з війною, та, попри все, книги побачили світ, адже «літак має летіти», а українці, заглибившись у творчість молодого прогресивного письменника - шукати відповіді на безліч філософських запитань, викликів сьогодення, часом жорстких та непередбачуваних.

  Маленькі лубенці чекають Перемоги

  215 днів триває повномасштабна збройна агресія росії у нашій державі. 215 днів ворог намагається знищити все українське. І 215 днів ми щодня доводимо – все буде Україна! Нові українці, що народжуються в громаді цьому запорука.

  Планові відключення електроенергії

  У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

  Оперативна інформація станом на ранок 26.09.2022р.

  Сьогодні 215-та доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Ворог продовжує обстрілювати позиції наших військ вздовж лінії зіткнення, намагається відновити втрачені позиції на окремих напрямках, веде повітряну розвідку. Завдає ударів по цивільній інфраструктурі та мирних житлових будинках, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни.

  Вітаємо з професійним святом!

  Шановні працівники та ветерани машинобудівної галузі Лубенщини!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня машинобудівника!

  Технічно розвинене суспільство визначається наявністю дієздатної промисловості і галузі машинобудування, здатністю виробляти різноманітні машини і прилади, знаряддя виробництва та предмети споживання.

  Поглиблюємо співпрацю з міжнародними організаціями

  За результатами складного конкурсного відбору відділу економічного розвитку і торгівлі у співпраці з управлінням освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради вдалося отримати перемогу у конкурсному відборі проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

  Спільними зусиллями наближаємо Перемогу

  Перемога дається Україні важко й боляче. Її ціну ми усвідомимо пізніше. А зараз всі наші зусилля направлені на те, щоб наші захисники повернулися живими й неушкодженими. Про це мріє, мабуть, кожен свідомий громадянин. Волонтери, що працюють у Лубенській громаді не полишають своїх добрих справ і збирають все необхідне, про що їх просять воїни-земляки.

  Допомога від Благодійного фонду «Право на захист»

  Як внутрішньо переміщеній особі отримати  6660 грн. допомоги від Благодійного фонду «Право на захист»?

  З 26 по 30 вересня 2022 року з 10.00 год. до 16.00 в приміщенні кінотеатру «Київська Русь» за адресою просп. Володимирський, 16  здійснюватимуть прийом соціальні працівники Благодійного фонду «Право на захист» з метою надання грошової допомоги відповідно до графіку:

  Увага! Коронавірус знову атакує

  Управління охорони здоров’я виконавчого комітету Лубенської міської ради інформує населення та просить звернути увагу на наступне.

  Протягом останнього місяця рівень захворюваності на COVID -19 в Україні зростає. Нагадаємо, раніше в Україні виявили новий різновид штаму коронавірусу «Омікрон».

  Меню