Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Бегущая строка текста в HTML Інформація УОЗ по COVID-19 станом на 22.01.2021 у м. Лубни та Лубенському р-ну. Усього захворіло з початку епідемії - 1573 особи. Захворіло за останню добу - 11 осіб. Хворіють станом на 22.01.2021 р. – 118 осіб. З підозрою на COVID-19 - 72 особи. На самоізоляції знаходиться - 248 особи. Усього за період епідемії по м.Лубни та Лубенському р-ну: одужало - 1234 осіб, померло - 37 осіб
  Відбулася планова нарада з питань реконструкції Лубенської лікарні

  25 січня Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко разом із заступником голови Полтавської ОДА Дмитром Луніним, народним депутатом України Анастасією Ляшенко та в.о. голови РДА Сергієм Сіряченком провів щотижневу  планову нараду у приміщенні КП "Лубенська лікарня інтенсивного лікування», де триває реконструкція.

  Протести тривають

  25 січня на трасі Київ-Харків відбулася чергова акція протесту громадян проти захмарних тарифів на комунальні послуги. Вчергове люди, доведені до відчаю, висловили своє обурення діями влади та монополістів. Чимало людей з Лубен та навколишніх сіл долучилися до акції.

   Зустріч у соціально-реабілітаційному центрі «Надія»

  25 січня у Лубенському дитячому соціально-реабілітаційному центрі «Надія» відбулася зустріч начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради та керівників Дитячого центру та Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян» зі старостами сіл Лубенської територіальної громади.

  Про перевірку на транспорті

  Галузь пасажирських перевезень є однією з тих, яка перебуває під пильною увагою та постійним контролем як органів місцевого самоврядування, так і громадськості.

  Так, 12 січня у виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання профільної депутатської комісії (голова Віталій Крамаренко) з питань стану здійснення пасажирських перевезень у місті. Віталій Крамаренко повідомив, що з метою ознайомлення з думкою громадян з цього приводу та виявлення проблемних моментів ним було створено анонімне гугл-опитування, проміжні результати якого свідчать про наявність претензій у пасажирів до перевізників.

  На Лубенщині відзначили День Соборності України

  22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності України відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка.

  У заході, що проводився з дотриманням усіх необхідних карантинних умов, взяло участь керівництво Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області та представники громадськості.

  Відбулося засідання комісії з питань присудження щорічної премії ім.В.Малика

  21 січня під головуванням Лубенського міського голови Олександра Грицаєнка відбулося засідання комісії з питань присудження щорічної премії ім.В.Малика.

  На розгляд комісії було подано 13 творів різного жанру не лише від місцевих, а авторів з усієї України.

  На засіданні комісії були присутні секретар міської ради Маргарита Комарова та керуючий справами виконкому Юлія Білокінь.

  Працює КП "Чисте місто"

  Комунальне підприємство «Чисте місто» відповідає за санітарне очищення міста. Серед іншого це й механізоване та ручне прибирання територій, проведення протиожеледних заходів – покриття піщано-сольовою сумішшю тротуарів, бульварів, площ, дворів, провулків, прилеглих до житла.

  Відбулася акція протесту

  20 січня відбулася чергова акція протесту лубенців та мешканців Оржиці проти цін на газ та послуги з його розподілу від АТ «Лубнигаз».

  До людей вийшов міський голова Олександр Грицаєнко. Перш за все, він запросив всіх піднятися до актової зали міської ради, щоб мати змогу обговорити всі питання не на морозі. Проте, протестуючі відхилили цю пропозицію. Олександр Грицаєнко розповів присутнім про всі кроки, які зробила влада міста, депутатський корпус задля подолання проблеми.

  Сторінка 1 із 11

  Меню

  Перейти на старий сайт