Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  До 75-річчя від Дня народження Богдана Сушинського

  10 квітня минає 75 років від дня народження Богдана Івановича Сушинського, українського прозаїка та журналіста. Своїми книгами письменник сприяв збереженню національних традицій. Він вніс неоціненний внесок в розвиток української культури та був визначним популяризатором її в світовому масштабі.

   Працівники ЛК ЖЕУ облаштовують   прибудинкові  території

  Питання   з  облаштування   прибудинкових  територій   багатоквартирних будинків ніколи не втрачає  своєї  актуальності.  Безумовно, громадянам  завжди хочеться  відчувати затишок та комфорт не тільки у стінах  власного  житла, а й поза його межами.  Працівниками ЛК ЖЕУ робота у цьому напрямку ведеться постійно.

  Щодо перевірки транспортних засобів у період дії посиленого карантину

  Розпорядженням Лубенського міського голови від 23.09.2020р. № 241р створена робоча група з питань перевірки виконання автомобільними перевізниками умов договору про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування по м. Лубни.

  Розпочато приймання документів на здобуття стипендії Лубенської міської ради «Обдарованість»

  З 31 березня відділом сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради розпочато приймання документів на здобуття стипендії Лубенської міської ради «Обдарованість».

  Звичайні будні КП «Чисте місто»

  Працівники КП «Чисте місто» щоденно працюють над тим, аби територія нашого міста завжди була чистою та упорядкованою. Прибирання території вико­нується, як правило, в періоди найменш інтенсивного руху транс­портних засобів та пішоходів.

  Відбулося відправлення на строкову військову службу юнаків нашої громади

  5 квітня відбулося відправлення на строкову військову службу юнаків Лубенської територіальної громади. Успішної та легкої служби призовникам побажав Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко.

  Увага! Нерест!

  Із 1 квітня на водних об’єктах області розпочалася весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів. Відповідно до наказу Управління Держрибагентства у Полтавській області від 16 березня 2021 року № 65 встановлено терміни заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) у 2021 році на підконтрольних водних об’єктах Полтавському рибоохоронному патрулю.

  Увага! Нагадуємо про введення додаткових (до діючих) карантинних обмежень на території Лубенської громади

  Як уже повідомлялося, з 00 год. 00 хв. 03 квітня 2021 р. на території Полтавської міської територіальної громади, Горішньоплавнівської міської територіальної громади, Миргородської міської територіальної громади, Лубенської міської територіальної громади та Гадяцької міської територіальної громади, додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів «помаранчевого» рівня, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

  Ліквідовано аварію на водогоні

  1 квітня на центральному водогоні (діаметр 100 мм) сталася аварія та зафіксовано значний витік води на мережах свердловини № 1. Впродовж чотирьох годин працівники відділу  водозабірних споруд та підвищувальних насосних станцій КП «Лубни – Водоканал» працювали над ліквідацією наслідків аварії. Завдяки професійним діям працівників, ремонт проводився без відключень води для мешканців міста. Наразі водопостачання зі свердловини відновлено у повному обсязі.

  Проведено перевірку умов проживання дітей

  З метою недопущення фактів порушення прав та законних інтересів дітей, в межах вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 586 «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), організовано перевірку умов проживання дітей, які знаходяться в сім’ях під опікою та сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах.

  Протягом березня 2021 року проведено 5 спільних рейдів служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради, Лубенського міського центру соціальних служб, сектору ДОП ВП Лубенського РВП ГУНП в Полтавській області по території громади.

  Відвідали 12 опікунських сімей в яких виховуються 26 підопічних дітей.  За результатами перевірок встановлено, що опікуни, піклувальники виконують свої опікунські обов’язки в повній мірі, про що складені акти обстеження.

   Проінспектовано 26 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, де виховуються 45 дітей. У ході перевірки обстежувався санітарно-гігієнічний стан помешкання, забезпеченість дітей одягом та взуттям, продуктами харчування.

  З батьками дітей  проведені профілактичні бесіди щодо створення належних умов утримання дітей; дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання; надані терміни для виправлення ситуації в родинах; батьки попереджені про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків,  з’ясовані причини та можливості надання родинам соціальної допомоги.

  До введення карантинних обмежень звітно-виборчі збори відбулись у мікрорайонах міста

  Протягом березня відбулись звітно-виборчі збори рад мікрорайонів міста, участь у яких взяв Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Маргарита Комарова, фахівці організаційного відділу виконкому, спеціалісти сектору по роботі з ОСН, депутати.

  Сторінка 1 із 25

  Меню

  Перейти на старий сайт