Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Привітали з професійним святом медичних працівників Лубенщини

  17 червня у Центрі культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника, участь у яких взяв Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Созінова, заступник Лубенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Харченко, медичні працівники системи лікувальних закладів Лубенщини, запрошені.

  У день професійного свята послідовникам Гіппократа вручалися відзнаки від виконавчого комітету та Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області, інші нагороди.

  Про стан води у відкритих водоймах

  Літо, хоч і невпевнено, але вступає у свої права. Незабаром біля водойм, розташованих на території громади стане людно. Тож повідомляємо про стан води у відкритих водоймах міста Лубен. Лубенський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» інформує, що згідно з планом моніторингових досліджень води відкритих водойм міста Лубен, з травня цього року Лубенський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень здійснює моніторингові дослідження води відкритих водойм: р.Сула в межах міського пляжу «Центральний» та зони відпочинку біля води «Водокачка».

  «Обличчя і душа українського поетичного кіно»

  15 червня в читальній залі Лубенської публічної бібліотеки імені Володимира Малика відбувся захід присвячений митцю, котрий був найяскравішою зіркою у вітчизняному кіно із  середини 1960-х і до середини 1980-х років - Іванові Миколайчукові.  Саме цього дня минає 80 років від дня народження цього відомого актора, режисера, сценариста. В залі зібрались учасники клубу «У дружньому колі».

  Правила безпечного відпочинку біля водойм

  За прогнозами синоптиків, ближче до вихідних дощі припиняться і температура повітря підвищиться до +27-29 градусів. З 21 по 29 червня в Полтавській області встановиться тепла та переважно сонячна погода. Імовірно, що цими днями охочих відпочити біля водойм буде вдосталь. Аби відпочинок біля води був вдалим, приємним, а найголовніше – безпечним, нагадуємо мешканцям та гостям області основні правила безпечної поведінки на воді.

  Вакцинувати людей - завдання №1

  Питання вакцинації населення від COVID-19 наразі одне з найнагальніших. У людей виникає чимало запитань, як стосовно медичних аспектів, так і щодо організації цього процесу. Щоб відповісти на них та окреслити подальші кроки у цьому процесі 16 червня  відбулася робоча нарада, яку провела заступник Лубенського міського голови Ірина Харченко. На зустрічі були присутні представники адміністрацій та медичні працівники всіх громад Лубенського району та старости сіл Лубенської територіальної громади.

  Соціальні послуги - кожному, хто потребує

  Основним завданням відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради є надання соціальних послуг громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком та на підставі даних карти визначення індивідуальних потреб.

  Відбулася робоча нарада працівників культури громади

  16 червня з ініціативи Управління культури і мистецтв Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області (начальник Юрій Литовченко) у приміщенні Центру культури і дозвілля (директор Інна Скиба) відбулася робоча нарада з працівниками сільських закладів культури, що увійшли до складу Лубенської об’єднаної територіальної громади.

  «Кращий заклад освіти з інклюзивним навчанням»

  14 червня відбувся конкурс «Кращий заклад освіти з інклюзивним навчанням»,  метою якого є підтримка діяльності сучасних закладів освіти з інклюзивним навчанням, виявлення кращих практик інклюзивного навчання, вивчення, узагальнення та поширення досвіду з інклюзивної освіти Лубенської територіальної громади.

  Навчалися енергоефективності

  Відділом економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лубенської міської ради 14 червня організовано та проведено навчання «Впровадження системи муніципального енергетичного менеджменту в бюджетній сфері Лубенської територіальної громади. Захід відбувся у рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність України», що впроваджується компанією GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії. Участь у ньому взяли особи відповідальні за енергозбереження та збір показників лічильників у муніципальних будівлях, що розташовані у селах громади. Привітав присутніх перший заступник міського голови Олег Соболєв. Він наголосив на важливості й нагальності питання енергозбереження та побажав присутнім цікавого й продуктивного навчання.

  Ушанували донорів громади

   14 червня у приміщенні структурного підрозділу «Лубенська станція переливання крові» КП «Полтавська обласна станція переливання крові» відбулося урочисте привітання дарувальників крові нашої громади. Відзнаки від Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області вручала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Харченко.

  Сторінка 1 із 39

  Меню

  Перейти на старий сайт