Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради
  candle Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання
   «Конституція для всіх: і великих, і малих»

  Вітаємо переможців Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Конституція для всіх: і великих, і малих»

  З нагоди 26 річниці прийняття Конституції України Національною бібліотекою України для дітей та громадською організацією «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» був оголошений Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих».

  Планові відключення електроенергії

  У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

  Оперативна інформація станом на ранок 29.06.2022 р.

  Розпочалася 126-та доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Не припиняються обстріли мирних місті і сіл України, вбивства цивільного населення. Цинізм і підступність ворога не мають меж.

  На території Лубенської громади ситуація на ранок 29 червня залишається стабільною та контрольованою. У звичному режимі продовжується цілодобове патрулювання населених пунктів та охорона громадського порядку й об’єктів критичної інфраструктури.

  Перемогу наближає кожен

  У чергову річницю відзначення Дня Конституції України кожному громадянину держави не до святкування, адже триває 125-й день війни, продовжуються атаки ворога на мирні міста з усіх можливих напрямків, минулої доби агресор влучив у соціальний об’єкт інфраструктури Кременчука, де є вже багато жертв та постраждалих. Проте, завжди є нагода для того, щоб вкотре підтримати наш дух та подякувати тим, хто допомагає нам у цьому, хто захищає бойові позиції та мирний тил, сприяє нашим захисникам чи переселенцям або наближає перемогу звитяжною працею на робочому місці.

  Отримайте допомогу

  До уваги внутрішньо переміщених осіб міста Лубни!

  Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради повідомляє, що отримати набори продуктів харчування (тим, хто не отримав їх минулого тижня) можна за адресою у Лубнах вул. Мистецька, 19/2, з 8.00 до 15.00 години 29, 30 червня та 1 липня.

  Звертатися необхідно ОСОБИСТО працездатним зареєстрованим особам. Із собою необхідно мати довідки ВПО, паспорт і код.

  "Народ мій є, народ мій завжди буде..."

  Крилата цитата з поезії нашого земляка Василя Симоненка стала назвою зустрічі цими днями в Калайдинцівському краєзнавчому музеї в рамках відзначення Дня Конституції України.

  Можна змінити місце проживання, поїхати на інший край землі, але від себе не втечеш. Нас ніхто не чекає в інших країнах. Нам ніде не буде краще, як на своїй рідній землі. У нас не може бути іншої Батьківщини. Наша історія, традиції, наше коріння, енергія нашої священної землі зцілює та возвеличує. Не маємо права забувати, хто ми такі, не маємо права перед нащадками схоронити в мовчанні істину!

  Пилип Орлик та перша Українська Конституція

  З нагоди державного свята – День Конституції України – в Публічній бібліотеці імені Володимира Малика відбулася ZOOM-конференція на тему: «Пилип Орлик та перша Українська Конституція».

  Планові відключення електроенергії

  У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

  Вітаємо з Днем Конституції!

  Шановна громадо, захисники України, гості Лубенщини!

  Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

  Надзвичайно важливе для нашої країни свято прийшло разом з  біллю, втратами, горем. Вчорашні  обстріли Полтавщини додали в серця всіх українців, свідомих громадян світу, разом з ненавистю до рашистських нелюдів впевненості, що ми вистоїмо. Попри все вистоїмо. Україні, як державі бути. І наш Основний Закон – наша Конституція – тому запорука.

  Сторінка 1 із 163

  Меню