Вітаємо з Днем машинобудівника!

Щиро вітаємо всіх працівників машинобудування з професійним святом – Днем машинобудівника!

Cамовідданою працею і наснагою працівники цієї галузі закладають фундамент економічного зростання не лише нашого регіону, а й усієї України. Завдяки впровадженню інноваційних ідей та рішень машинобудівні підприємства продовжують тримати планку якості і продуктивності та залишаються локомотивом вітчизняних підприємницьких потужностей.

Пожежу легше попередити

Лубенські рятувальники, спільно з працівниками поліції, продовжують проводити профілактичні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки в житловому секторі та вчити, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Ми -  непереможні!

Під час проведення благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ з нагоди відзначення 1035 річниці міста Лубни, 18-20 вересня, Лубенським міським центром комплексної реабілітації дітей з інвалідністю було зібрано 4,8 тис. грн. Кошти перераховані БФ «Повернись живим».  

Машинобудівники відзначають професійне свято

В переддень професійного свята працівників машинобудівної галузі Дня машинобудівника Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко відвідав ще одне знане на Лубенщині підприємство – відокремлений підрозділ «Лубенський верстатобудівний завод» ПАТ «МОТОР СІЧ».

Планові відключення електроенергії

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

Оперативна інформація станом на ранок 22.09.2023 р.

Слава Україні! Розпочалася 576-та доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.

Минулої доби російська федерація завдала чергового масованого ракетного удару по енергетичній, промисловій та іншій цивільній інфраструктурі України 44 крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555/Х-55 та 6 зенітними керованими ракетами С-300. Протиповітряною обороною знищено 38 крилатих ракет. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали житлові будинки, навчальні та медичні заклади, гуртожитки та інша цивільна інфраструктура.

Відбулася 33-тя позачергова сесія Лубенської міської ради

21 вересня під головуванням Олександра Грицаєнка відбулася  33-тя позачергова сесія Лубенської міської ради. На її розгляд було винесено понад сто питань порядку денного.

Триває інформаційна кампанія щодо сімейних форм виховання

Лубенський міський центр соціальних служб у постійній співпраці з Лубенською міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості продовжує проводити інформаційно-просвітницьку роботу серед незайнятого населення з метою підвищення обізнаності з питань, що є актуальними  сьогодні.

ПП «Лубнимаш» відзначає ювілей та професійне свято

Щороку День машинобудівника співпадає з річницею заснування ПП «Лубнимаш». Тож сьогодні на цьому підприємстві було подвійне свято – ПП «Лубнимаш» відзначав своє 135-річчя та професійне свято. Традиційно адміністрація і працівники підприємства з великою увагою ставляться до памʼятних дат свого заводу і сьогоднішній день не став винятком.

Планові відключення електроенергії

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

Оперативна інформація станом на ранок 21.09.2023 р.

Слава Україні! Розпочалася 575-та доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.

Російські окупанти продовжують ігнорувати міжнародне гуманітарне право, здійснюють обстріли не лише по позиціях українських військ, а й по цивільній інфраструктурі населених пунктів, тероризуючи мирних жителів. З початку поточної доби російські окупанти завдали масованого ракетного удару по цивільній інфраструктурі низки областей нашої держави. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Меню