Чудернацькі герої та книги на всяк смак: від коміксів до дитячих енциклопедій, відеовікторина із героями казок, загадки про явища природи та повсякденні речі, а ще пісні та подорож "вулицями" і "будинками", де мешкають книжки - усе це організували працівники книгозбірні ім. Володимира Малика для маленьких вихованців Української класичної гімназії.
Учні 3-4 класів camp "Дивосвіт" під керівництвом вчителя Лідії Коршак та бібліотекаря Олени Самойленко із задоволенням поринули у яскравий та самобутній світ книги. А допомогли провести цікаву екскурсію бібліотекою гном Кирило, книжний черв'як Гоша, смайлик Петрусь та бібліотекарі Марина Кононенко й Інна Сизоненко.