2 липня директором Лубенського центру соціальних служб Іриною Харченко спільно з фахівцем «Центру пробації» Іриною Головченко у Лубенському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області було проведено групову консультацію для клієнтів пробації на тему: «Соціальна підтримка незахищених верств населення».
Опинившись у складних життєвих обставинах особа чи сім’я потребують підтримки і допомоги від суспільства. Саме про спектр послуг, які спрямовані на налагодження соціального життя людини та членів її родини у суспільстві, інформувала присутніх директор соціального центру. Коли людина не справляється з життєвими негараздами або має проблеми в родині, вона може отримати соціальну допомогу від спеціалізованих установ. Метою заходу було саме інформування незахищених верств населення про доступні послуги та гострі проблеми даної категорії.