5 липня у галереї мистецтв Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького було по-справжньому феєрично. Неймовірна легкість і тендітність огортала кожного, хто прийшов насолодитись творчістю української художниці, лубенки Наталії Власенко, яка експонувала загалу свої неймовірні роботи. У виставковій залі галереї розмістилися різні інсталяції, які підкреслювали творчий образ самої художниці. Домінували фіолетові кольори. І доки гості розглядали творчі полотна, які зачаровували ніжністю, любителі фото робили світлини на згадку біля незвичної фотозони. А от аматорам пензля випала гарна нагода продемонструвати свої здібності: розписати одне з полотен, яке причаїлося у куточку галереї. Душевна атмосфера просто вражала, як і привітність самої художниці, бо без уваги вона не залишила нікого.
Наразі це перша персональна виставка Наталії Власенко, хоча дебют її окремих робіт відбувся ще у 2019 році.
За фахом Наталія економіст, а от любов до природи, рослинного світу мисткині відкрила ще у дитинстві її бабуся, яка займалася вирощуванням квітів. Потяг до прекрасного, барв і кольорів згодом переріс в захоплення садівництвом, а далі знайшов відображення у акварельному живописі.
Роботи Наталії Власенко розміщені у приватних колекціях в Канаді, Німеччині, Чехії, Україні, у фонді галереї мистецтв Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького, прикрашають інтер’єри бізнесових і готельних комплексів.
Неодноразово художниця експонувала праці у рамках Всеукраїнської виставки «Лубенська художня весна».
І от у липні 2024 року персональна виставка. Наповнення полотен – біорозмаїття, об’єднані у творчому проєкті «Еманації», випромінення, що йде з глибини серця та надихає на інтелектуальні роздуми єдності людини з природою.
Щирі слова вітань Наталії Власенко висловила секретар Лубенської міської ради Маргарита Комарова. Вона передала ряд добрих побажань і від Лубенського міського голови Олександра Грицаєнка. «Я горжуся виставками Наталії, горджуся тим, що у круговерті життя вона знаходить час для творчості, даруючи нам таку незбагненну красу на полотні», - зазначила Маргарита Комарова.
Начальник Управління культури і мистецтв Юрій Литовченко у своєму вітальному слові зауважив, що роботи художниці демонструють її талант, вроду та силу характеру.
Гості заходу активно спілкувалися, споглядали картини, та, куштуючи смаколики, якими пригощала художниця, ділилися враженнями й емоціями від побаченого.
Кожен, хто побував на персональній виставці Наталії Власенко, не просто насолодився красою, модерною презентацією доробків, а й зарядився оптимізмом, вірою, надією в перемогу еманації життя над хаосом, еманації світла над темрявою.