09 липня на пляжі «Центральний» відбулись спільні тренування водолазів Лубенської комунальної рятувально-водолазної станції та фахівців 18 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Полтавській області. Під час тренування учасниками проведено практичні відпрацювання спільних дій з питань рятування людей на водних об'єктах, відпрацювання планів взаємодії та покращення навичок рятування людей на воді.
За підсумками заходів було відмічено високу злагодженість служб при наданні допомоги у випадку надзвичайних ситуацій на воді. Кожен з учасників занять показав високі знання та продемонстрував професійні навички щодо рятування та збереження життя відпочиваючих.
Після завершення тренувань, рятувальниками спільно із зацікавленими службами, проведено масово роз’яснювальну роботу з відпочиваючими на предмет необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відпочинку на воді та алгоритмів надання першої домедичної допомоги.