Спортивні  досягнення  лубенських орієнтувальників

Незважаючи на осінню дощову погоду, 12-13 жовтня 45 лубенців взяли участь у Відкритому командному  Кубку Полтавської області зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Матчева зустріч 2024».

На змагання з’їхалися 29 команд із Харкова, Дніпра, Кропивницького, Полтавщини. Лубенська громада була представлена трьома командами по 15 учасників. Першого  дня юні орієнтувальники  змагалися в лісі біля Полтави, другий день їх зустрів сосновий ліс Решетилівки. Одна із команд дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» виборола почесне 2 місце, поступившись тільки команді з Харкова. Позаду залишилися спортсмени Дніпра та команди інших міст Полтавщини. На належному рівні виступили й інші наші команди (відповідно 7 та 12 місце).

У особистому заліку у свої вікових категоріях на довгій дистанції переможцями стали: