«Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі»

Небесна сотня білих журавлів,

Душа, яких летить під небесами,

Ніхто із Вас вмирати не хотів,

Хай вічна пам'ять залишиться з нами...

20 лютого ми вшановуємо пам'ять людей, які змінили хід історії нашої держави під час Революції Гідності. Тих, що ціною власного життя захищали ідеали незалежності, відстоювали права і свободи людини, наше майбутнє.

З цієї нагоди бібліотекарі Лубенської публічної бібліотеки імені Володимира Малика провели зустріч з молоддю «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі». Під час панорами гідності студенти І-ІІІ груп ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» не лише змогли поринути в події минулого, завдяки відеохроніці подій, а й відповідали на питання бібліотекарів  про роль Революції Гідності  в сьогоденні нашої держави. Для багатьох студентів це було своєрідне відкриття, адже під час подій Майдану їм було 4-5 років. Патріотичне наповнення зустрічі додали кліпи учасника революційних подій Святослава Вакарчука. А рефреном діалогу стала теза пошани й поваги до наших захисників. Нині не одна сотня небесних янголів стали уособленням звитяги, національного спротиву та жертовності, кладучи свої життя на фронтах країни.

У Лубнах ми маємо Сквер на честь Героїв Небесної Сотні, а в ньому – портрети та імена лубенців, що за час повномасштабного вторгнення долучилися до небесного воїнства.

Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови