Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Лубенці на "AGRO-2021"

  10 червня у Національному комплексі «Експоцентр України» відбулася 33 Міжнародна агропромислова виставка "AGRO-2021", участь у якій взяли й підприємства Лубен. Зокрема ПП "Лубнимаш" та ТОВ "Спецлісмаш". Відвідала виставку й делегація нашої громади на чолі з міським головою Олександром Грицаєнком.

   

  «АГРО-2021» є найважливішою подією агропромислового сектору України й ефективною платформою для демонстрації найновіших галузевих досягнень, інноваційних рішень і технологій. Особлива увага приділяється новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям як для великих, так і малих аграрних підприємств. Тож, делегація Лубенської громади у складі якої були також заступник міського голови Світлана Бредун, фермери громади та представники промислових підприємств міста відвідала та ознайомилась з новинами цієї галузі на спеціалізованих виставках.

  Цього року майже 1000 компаній-учасниць з усіх куточків України демонстрували найновіші галузеві досягнення та інноваційні рішення, сучасну сільськогосподарську техніку та устаткування. Також у виставці взяли участь компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Литви, Італії, Туреччини.

  Тож, знайомство з таким цікавим досвідом, вивчення нових можливостей, сподіваємось, надасть нового поштовху для розвитку агропромисловості у нашій громаді.

  Додати коментар


  Меню

  Перейти на старий сайт