Слава Україні! Розпочалася 1576-та доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України. Загалом протягом минулої доби зафіксовано 259 бойових зіткнень. За уточненою інформацією вчора противник здійснив 76 авіаційних ударів, скинувши 243 керовані авіабомби. Крім того, застосував 9921 дрон-камікадзе та здійснив 2958 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ, зокрема 59 - із реактивних систем залпового вогню. За минулу добу авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили 17 районів зосередження живої сили противника, чотири артилерійські системи та два пункти управління БпЛА. Українські захисники продовжують системне нищення ворога, чинять ефективний супротив на всіх ділянках фронту. Загалом минулої доби втрати російських загарбників склали 1370 осіб. Також знешкоджено п’ять танків, чотири бойові броньовані машини, 71 артилерійську систему, три реактивні системи залпового вогню, чотири засоби ППО, сім наземних робототехнічних комплексів, 1996 безпілотних літальних апаратів, 431 одиницю автомобільної та три одиниці спеціальної техніки ворога.
Станом на ранок 18 червня 2026 року ситуація на території Лубенської громади контрольована.
За інформацією Полтавської ОВА У Полтавському районі атаковано промислове та приватне підприємства. Пошкоджено технологічне обладнання та адміністративну будівлю. Одна людина отримала травми. Її госпіталізували.Також ворожі БпЛА влучили у приватний будинок та обʼєкт енергетичної інфраструктури. Сталося відключення електроенергії. Бригади АТ «Полтаваобленерго» працюють над відновленням електропостачання. У Миргородському районі унаслідок падіння БпЛА пошкоджено складські приміщення. У цих випадках обійшлося без травмованих.
Через постійні атаки ворога на міста і села України, попереджаємо й просимо мешканців не наражатися на небезпеку та обов’язково знаходитися в укриттях під час чергового оголошення повітряної тривоги. Будьте свідомими та обачними!
Існує дефіцит потужності в енергосистемі України через пошкодження критичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів. Заряджайте телефони, павербанки, ліхтарики та інші пристрої під час подачі світла.
Не вмикайте одночасно кілька потужних приладів — це допоможе уникнути перевантаження мережі.
За рішенням Ради оборони області, з 5 квітня 2023 року комендантська година триває з 00:00 до 04:00 години ранку. У цей час забороняється пересування населеними пунктами без документів, що посвідчують особу та спеціальної перепустки.
Цілодобові телефони міської ради: 71- 432, 066-342- 27- 94
Переможемо разом! Слава Україні!