Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  На Василенковому полі лубенцям надаватимуться послуги ЦНАПу

  13 липня у мікрорайоні №7, що на Василенковому полі, відкрито чергове віддалене робоче місце Центру ЦНАП громади, де фахівець надаватиме відповідні адміністративні послуги мешканцям, які  проживають у цьому мікрорайоні та поруч з ним.

  Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, який відвідав оновлене приміщення, що останні роки займала рада цього мікрорайону та де тепер надаватимуться послуги ЦНАПу, зауважив, що тутешні громадяни давно цього потребували, адже мікрорайон № 7 відносно віддалений від центру. З думкою про зручність та доступність для людей нещодавно відкрито й нову аптеку, що знаходиться у цій же будівлі та де тепер можна придбати необхідні ліки.

  Начальник Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Наталія Гайдай розповіла, що реалізувати цей давній задум вдалося завдяки участі Лубенської територіальної громади в Програмі розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U- LEAD  з Європою». А відтак, Програма відкрила можливості для оновлення робочих місць Центру надання адміністративних послуг, і що важливо, у тому числі й для віддалених районів та сільської місцевості.

  Звичайно, як зауважила Наталія Гайдай, поки що, тут можна отримати ще не всі послуги, а лише такі необхідні, як довідку реєстрації місця проживання, довідку для отримання субсидії та ще біля 40 різних послуг соціального спрямування. Звернутися, за потреби, можна щодня з 08.00 до 17.00 години, тел.: 7-54-54.

  Але це тільки початок і поступово спектр надання адмінпослуг тут почне розширюватись. А отже, Лубенський Центр надання адміністративних послуг стає ближчим та доступнішим для мешканців нашої громади.

  Додати коментар


  Меню

  Перейти на старий сайт