Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

    Пошук

    Ми на Мапі

    Наші Контакти

    Ми в Facebook

    Ми в YouTube

    «Виходь у двір читати!»

    14 липня працівники читальної зали Публічної бібліотеки імені Володимира Малика разом з маленькими користувачами книгозбірні влаштували літні читання просто неба «Виходь у двір читати».

    Бібліотекарі намагаються зробити все від них залежне, аби відпочинок юних користувачів був активним, пізнавальним, пам’ятним, наповненим яскравими враженнями і гарним настроєм.

     Літні канікули надають дітям безліч вільного часу для відпочинку і розвитку. Літо – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, поповнення витрачених сил, відновлення здоров’я. Літо – це найкраща пора, коли діти мають чудову нагоду поринути у світ літератури, познайомитися з творчістю нових для них письменників, відкрити нових героїв, пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від читання.

    До кожної зустрічі з читачами бібліотека готує цікаві масові заходи, які сприятимуть підвищенню читацької активності, організації відпочинку та проведенню змістовного дозвілля користувачів-дітей у період літніх канікул.

    Днями працівники читальної зали разом з маленькими користувачами бібліотеки влаштували літні читання просто неба «Виходь у двір читати». Під затишними кронами дерев зібралися активні «читайлики» Софійка Ставицька, Альонка Шеремет, Микита та Влада Федорови, щоб розповісти про улюблені книжки, прочитані впродовж канікул.

    Діти зачитували цікаві епізоди з книг, пояснювали, чим саме ця книга зацікавила і чому вони рекомендують її одноліткам.Серед вподобаних дітьми творів – подарунки бібліотеці від Українського Інституту Книги: дитяча історія Кетрін Патерсон «Міст у Терабітію», Софі Кінселли «Мама-фея і я», Ганни Буяджи «Таємний орден Великого Ската», Оксани Демченко «Будь собою».

    Тож зустріньмо літо гарним настроєм, чарівними посмішками та улюбленими книжками!

    Додати коментар


    Меню

    Перейти на старий сайт