Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Вшанували загиблого героя Владислава Кучеренка

  27 вересня у с. Новаки представники влади та громади вшановували пам’ять загиблого воїна - учасника АТО Владислава Кучеренка.

   

  7 років минуло з того часу, як наш ще зовсім юний земляк Владислав Кучеренко загинув, захищаючи територіальну цілісність та незалежність  держави. Для рідних та близьких героя ця велика втрата стала непоправною трагедією на все життя.

  14 травня 2013 року Лубенсько-Оржицьким ОМВК Полтавської області юнак був призваний на строкову військову службу, яку проходив у в/ч А-0139 (м. Київ). 3 серпня 2014 року він підписує короткостроковий контракт на особливий період.

  25 вересня 2014 року Владислав Кучеренко отримав тяжкі поранення під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО (район населеного пункту Ольховатка), перебуваючи в БТР-80, який здійснив наїзд на міну. Лікарям Артемівської лікарні, Харківського військового шпиталю врятувати життя героя не вдалось, від отриманих поранень 27 вересня він помер.

  30 вересня Владислава Кучеренка поховано на Новаківському сільському цвинтарі з усіма військовими почестями.

  Днями нашого героя-земляка вшановували в Новаках, де на фасаді сільської школи йому встановлено пам’ятну стелу.

  На жалобній церемонії були присутні завідувач сектору  мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Андрій Осацький, начальник Лубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Михайло Осадчук, голова ветеранської організації учасників АТО/ОСС Олександр Клюшник, сільський староста Новаків Лариса Кісенко.

  Пам’ять про подвиг загиблого за мир в Україні захисника вшановано хвилиною мовчання, до стели, що на фасаді школи та до могили Владислава покладені живі квіти.

  Слава героям!

  Додати коментар


  Меню

  Перейти на старий сайт