Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  «Герої, народжені Україною»

  До Дня захисника і захисниць України 12 жовтня в Лубенській міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича  для учнів 10-х класів школи №1 та всіх охочих пройшла патріотична година «Герої, народжені Україною».

   

  На захід були запрошені ветеран війни на Сході України, полковник запасу Сергій Сухина, старший сержант, а нині голова ГО «Лубенська районна спілка ветеранів АТО» Леонід Шабля та волонтерка, поетеса, секретар Лубенського літоб’єднання ім. О.Донченка Ніна Шерстюк.

  Сергій Сухина розповів про очолюваний ним Другий механізований батальйон 17-ї окремої танкової бригади. Пізніше Олександром Назарцем та телекомпанією «Лубни» було знято документальну кінострічку «Забутий батальйон», уривки з якого мали змогу подивитися присутні.

  Доброволець Леонід Шабля розповів про участь у військових діях на Сході України та представив присутнім книгу «Вірні Серцем Україні» автором якої він є.

  Щирістю та небайдужістю були пронизані слова поетеси Ніни Шерстюк, української берегині, якій болить душа за рідний край, за долю України.

  Відеоряд «Герої не вмирають» про загиблих земляків та відео на вірш «Что за слово такое «война»?» Олександра Вознюка, бійця 36-ї окремої бригади морської піхоти сколихнули серця учасників заходу.

  Книжково-ілюстративна виставка «За Україну, за її волю», що розміщена в читальній залі книгозбірні, доповнює тему зустрічі.

  Сподіваємось, дух справедливої боротьби, героїзм і величні подвиги наших предків та сучасних захисників будуть завжди життєвим орієнтиром для всіх нас.

  Додати коментар


  Меню

  Перейти на старий сайт