Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради
  candle Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання

  На Зажур-горі виросте новий дубовий гай

  19 жовтня на Зажур-горі було людно. Ще на початку року, коли разом збиралися представники громадських організацій, що представляють інтереси ліквідаторів аварії на Чорнобильській АС, щоб узгодити плани відзначення 35-ї річниці цієї трагедії, було запропоновано висадити на Зажур-горі новий дубовий гай. І ось саме сьогодні ця ідея була реалізована.

   

  Разом з представниками чорнобильських громадських організацій (на чолі з керівниками Миколою Саловим та Василем Піцурою), у рамках акції «Створюємо ліси разом», до висадки дерев долучилися Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, директор Лубенського лісотехнічного коледжу Роман Сендзюк та учні цього навчального закладу, директор ДП «Лубенське лісове господарство» Володимир Тихович разом з працівниками, начальник КПф «Конвалія» Ніна Жук разом з працівниками господарства, староста сіл Мгар, Лука, Вільшанка Сергій Горшньов та інші небайдужі громадяни.

  Разом вдалося висадити 400 саджанців дубів черешчатих та червоних. А ще на алеї пам’яті чорнобильців підсадили берізки.

  Сподіваємося, ця акція стане доброю традицією і нові дерева не лише берегтимуть пам’ять про тих, хто захищає наше мирне майбуття, а й стануть  свідками нового щасливого життя наших дітей та онуків.

  Додати коментар


  Меню