Питання газопостачання в центрі уваги

Питання газопостачання на Лубенщині та  стосунки споживачів з АТ «Лубнигаз» продовжують залишатися в центрі уваги. 21 грудня перший заступник міського голови Олег Соболєв провів робочу зустріч  з представниками Лубенських підприємств – найбільших споживачів газу та керівником АТ «Лубнигаз». На зустрічі були присутні директори та  представники  ОКВП ТГ «Лубнитеплоенерго» (Дмитро Приймак), ТРЦ «DEPOT» (Олександр Шукрій), АТ «Лубнифарм» (Ігор Савка), ТОВ «Валтекс-маркенинг Плюс» (Фірудін Алієв), ТОВ «Лубенський цегельний завод» (Олександр Шумейко) та голова правління «Лубнигаз» Ігор Кондратенко.

 

В ході зустрічі обговорили конкретні проблемні питання, які виникають у цих споживачів та можливі шляхи виходу з кризових ситуацій.

Наразі готується звернення до Президента України, Верховної Ради, Прем’єр-міністра України та народного депутата, щодо ситуації навколо АТ «Лубнигаз». Звернення буде винесене на розгляд сесії міської ради 24 грудня.

Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Перекладач жестової мови