Велодоріжці в Лубнах бути!

Проєкт від Лубенської територіальної громади отримав перемогу в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2021 року

23 листопада відбулося засідання ради обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області.

 

До складу ради входять голова ради конкурсу, голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Лілія Руроєва, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради та депутати обласної ради. Також на засіданні були присутні представники органів місцевого самоврядування, які подали проєкти на конкурс, з метою їх презентації та захисту перед членами ради.

В ході засідання відбулася презентація 37 проєктних ініціатив місцевого розвитку, поданих на конкурс у 2021 році, було розглянуто 36 проєктів, розроблених міськими, селищними та сільськими радами (обсяг фінансування з обласного бюджету – до 600,0 тис. грн.) та 1 проєкт міжмуніципального співробітництва (з обсягом фінансування з обласного бюджету до 800,0 тис. грн.).

Голова обласної ради Олександр Біленький наголосив на необхідності якісної підготовки проєктів, розширенні тематики проєктів та їх інноваційності. Також повідомив про нові ініціативи обласної ради, які будуть впроваджені наступного року.

Проєкт «Реконструкція велосипедної доріжки по проспекту Володимирському у м. Лубни», поданий від Лубенської міської ради, презентувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Олена Цох-Карунська. До проєкту не було жодних запитань чи зауважень від членів ради конкурсу, тому він заслужено отримав перемогу.

Проєкт-переможець буде реалізовано у м. Лубни у 2022 році. Організацією-партнером, що забезпечуватиме його подальшу реалізацію, є Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету (начальник Олександр Князєв). Також до реалізації проєкту долучиться Громадська організація «Національна колегія економічної безпеки та захисту інвестицій» (голова Катерина Богинич).

Проєктом передбачається реконструкція велосипедної доріжки по проспекту Володимирському від ЗОШ № 2 до ПП «Лубнимаш» загальною протяжністю 1140 метрів. В ході його реалізації планується розширити велосипедну доріжку до нормативної ширини 2,5 метри (з двостороннім рухом), влаштувати нове дорожнє покриття з асфальтобетону, встановити 110 напрямних пластикових стовпчиків та 50 дорожніх знаків зі світлоповертаючою поверхнею та нанести 3420 п.м. розмітки.

Загальна вартість проєкту складає 2120,669 тис. грн., з них: внесок обласної ради – 600,0 тис. грн. (28,3 %), співфінансування з місцевого бюджету – 1520,669 тис. грн. (71,7 %).

В результаті реалізації проєкту очікується зменшення інтенсивності автомобільного руху у місті та  збільшення кількості такого екологічного виду транспорту, як велосипед, покращення екологічного стану громади, скорочення викидів СО2 в атмосферу, пропагування здорового способу життя серед мешканців громади та поліпшення інвестиційного іміджу громади та його туристичної привабливості.

Сподіваємося, що проєкт буде успішно реалізований у наступному році та стане початком проєктних та екологічних перетворень у громаді, що сприятиме її подальшому процвітанню та розвитку.

Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови