Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Інформація УОЗ по COVID-19 станом на 01.03.2021 у м. Лубни та Лубенському р-ну. Усього захворіло з початку епідемії - 1801 особа. Захворіло за останню добу - 0 осіб. Хворіють станом на 01.03.2021 р. – 71 особа. З підозрою на COVID-19 - 15 осіб. На самоізоляції знаходиться - 90 осіб. Усього за період епідемії по м.Лубни та Лубенському р-ну: одужало - 1524 осіб, померло - 46 осіб

  Вітаємо переможців онлайн-конкурсу "Новорічний настрій школи"!

           5 січня у виконкомі підводили підсумки онлайн-конкурсу "Новорічний настрій школи" серед навчальних закладів міста. Переможці нагороджувались у різних номінаціях.

          Привітали учнівсько-педагогічні колективи Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, на заході була присутня заступник Лубенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Ірина Харченко, запрошені директори та вчителі шкіл.

        Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Світлана Скиба запросила присутніх переглянути фрагменти онлайн- конкурсу у відеозаписі, де можна було побачити презентації кожного навчального закладу: святкове оформлення школи, облаштування фотозон, цікаві поробки із найрізноманітніших матеріалів, новорічні малюнки, вітальні листівки, тощо.

          Церемонія нагородження відбулася після виступу Лубенського міського голови Олександра Грицаєнка, який відзначив креативний, творчий підхід кожного загальноосвітнього закладу до виконання конкурсного завдання і вручив нагороди переможцям. Олександр Петрович також вручив грамоти виконавчого комітету та подарунки на добру згадку про приємну подію. А переможцями стали :

  у номінації «Краща новорічна прикраса» - педагогічний та учнівський колективи Лубенської загальноосвітньої школи № 8;

  у номінації «Зимова казка» - ЗШ №1;

  у номінації «Новорічний настрій школи» - Лубенська ЗШ №2;

  у номінації «Новорічна філіжанка» - ЗШ №3;

  у номінації «Краща новорічна атмосфера» - ЗШ №4;

  у номінації «Краще новорічне вітання» - ЗШ №6;

  у номінації «Краща новорічна композиція» - ЗШ №7;

  у номінації «Найкреативніша новорічна прикраса» - ЗШ №8;

  у номінації «Святкова школа» - ЗШ №10;

  у номінації «Краща фотозона» - НВК №9.

       Тож щирі вітання усім учнівсько-педагогічним колективам та вдячність за велику творчу працю, виявлені майстерність та винахідливість.

     

  Додати коментар


  Меню

  Перейти на старий сайт