Лубенська міська рада повідомляє, що 19 лютого 2022 року будуть проведені заняття з навчально-бойової підготовки із особовим складом резерву територіальної оборони та членами добровольчих формувань Лубенської територіальної громади. Даний захід проводиться за підтримки Лубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, в/ч А7313, в/ч А7925, ГО «Лубенське міжрайонне об’єднання ветеранів АТО», ГО «Єдність і братерство», ГО «Лубенська міська громадська організація інвалідів «Ветерани Чорнобиля».
ПЛАН
проведення заняття з навчально-бойової підготовки
із особовим складом резерву територіальної оборони та
членами добровольчих формувань Лубенської територіальної
громади
Дата: 19 лютого 2022 року
Час: 10.00 – 14.00
Місце: м. Лубни, вул. Петра Лубенського (Замкова гора)
Навчальна та виховна мета:
1. Погодження спільних дій Лубенської міської ради, Лубенської районної державної адміністрації, Лубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, частини територіальної оборони та громадських організацій ветеранів АТО/ООС щодо підготовки особового складу резерву територіальної оборони і добровольців.
2. Підготовка особового складу та добровольців до виконання обов’язків за посадовим призначенням, виконання завдань як самостійно, так і у складі підрозділу.
3. Опанування особовим складом зразків озброєння, набуття знань, умінь та навичок щодо їх експлуатації і підтримання в готовності до застосування, дотримання вимог безпеки.
4. Виховання високих морально-бойових якостей, відданості та почуття відповідальності за захист Батьківщини.
5. Посилення консолідації жителів Лубенської територіальної громади, зміцнення стійкості в умовах зростання гібридних загроз, формування умінь протистояти інформаційно-пропагандистському та морально-психологічному тиску.
Навчально-матеріальне забезпечення:
Навчальна зброя, матеріальна база військово-медичної та інженерної підготовки, звуко-аудіо апаратура, прапори, польова кухня, намет УСБ.
Категорія та кількість учасників:
Керівний склад, інструктори, особовий склад та добровольці, громадськість міста, запрошені (загальна кількість – до 300 осіб).
Організаційна частина (10.00-10.30)
- збір учасників;
- перевірка особового складу;
- урочисте відкриття занять, виконання Державного Гімну України;
- привітання учасників;
- відрекомендування інструкторів та оголошення навчальних місць
Проведення занять (10.30-13.50)
Навчальне місце №1 Показовий виступ інструкторської групи з порядку дій при евакуації пораненого з поля бою (10.30 -11.00).
Навчальне місце №2 Тактична підготовка. Вивчення та відпрацювання способів, прийомів ведення бойових дій у різних умовах. Дії солдата в бою. (11.00 -11.50).
Навчальне місце №3 Військово-медична підготовка. Надання першої медичної допомоги пораненому. Ознайомлення та тренування у застосуванні засобів медичної допомоги (12.00 -12.50).
Навчальне місце №4 Інженерна підготовка. Вивчення складу, побудови та заходів безпеки при поводженні із інженерно-вибуховими пристроями (13.00-13.50).
На заміну місць занять та перерву передбачено 10 хв. між заняттями.
Заключна частина (13.50 – 14.00 )
- підведення підсумків заняття;
- шикування особового складу та урочисте закриття занять;
- обід (польова кухня).