28 січня відбулося підсумкове засідання комісії з питань присудження щорічної премії ім.В.Малика, на якому стали відомі імена лауреатів та дипломантів.
Церемонія нагородження переможців відбудеться 19 лютого, напередодні 100-річчя від Дня народження нашого славетного земляка. На урочистий захід очікуються гості з багатьох куточків України.
На підсумковому засіданні, яке проводилося під головуванням Олександра Грицаєнка, члени журі визначилися з переможцями, обговоривши твори авторів у кожній з номінацій. Лауреатів та дипломантів обирали шляхом таємного голосування, попередньо прорецензувавши та обговоривши кандидатури та їхні книги.
Таким чином, уже відомі імена переможців цьогорічного конкурсу ім.В.Малика. Тож можемо їх назвати.
Серед лауреатів у номінації «Література та публіцистика» - Віктор Стус (Автономна Республіка Крим, м. Сімферополь) за книгу «Ідеальне кохання».
У номінації «Краєзнавство та народна творчість» : Микола Пшинка (смт. Котельва) за книгу «Котелевський край: природа, історія, люди», «Розвиток освіти на Котелевщині», а також авторський колектив: Віталій Глінський, Михайло Лось, Вікторія Біліченко, Віктор Шишацький (Полтавський р-н, с. Орлик) за збірник історико-краєзнавчих нарисів «Орлик і орляни».
У номінації «Мистецтво та монументальна скульптура» - Костянтин Бобрищев (м. Кобеляки) за фотоесеї «В серці кричить війна».
Серед дипломантів у номінаці «Література та публіцистика:
1.Віктор Сердюк (м. Полтава) за книгу «Стежками Флоренії, або випадок на Ульчиній галявині»;
2.Олег Бородай (м. Харків) за збірник поезії «Відлуння окопів»;
3.Олександр та Степан Косько (Латвія, Вентспілс) «Оксамитові очі Сули»;
4. Сергій Коломієць (смт. Козельщина) книга «Сіль землі».
У номінації «Краєзнавство та народна творчість» - Алла Федченко (м. Миргород) за книгу «Сіяти добре, світле, вічне».
Відтепер чекаємо на урочистий святковий захід, присвяченій 100-річчю з Дня народження Володимира Малика, коли усіх володарів премії можна буде привітати офіційно.