Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради
  Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання

  Оперативна інформація станом на ранок 22.09.2022р.

  Розпочалася 211-та доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Як повідомляє Генштаб ЗСУ, противник продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над територіями Луганської та Донецької областей, утриманні захоплених районів Херсонської та частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей, відновленні боєздатності підрозділів, що зазнали втрат, а також недопущенні можливого контрнаступу Сил оборони.

  Наші ракетно-артилерійські підрозділи та авіація продовжують успішні виконання вогневих завдань на визначених напрямках. Противник відчуває гострий дефіцит навченого та мотивованого поповнення для підрозділів, які систематично зазнають втрат.

  На території Лубенської громади ситуація на ранок 22 вересня залишається стабільною та контрольованою. У звичному режимі продовжується цілодобове патрулювання населених пунктів та охорона громадського порядку й об’єктів критичної інфраструктури.

  Підприємства та організації, об’єкти критичної інфраструктури Лубенської громади працюють за визначеним графіком. Комунальними підприємствами проводяться планові роботи. Ведеться підготовка до роботи в осінньо-зимовий період. Значних аварій в мережах не зафіксовано.

  Сьогодні, 22 вересня о 12 годині, на Володимирському майдані у Лубнах, відбудеться прощання із загиблим  земляком СИРОВИМ ДМИТРОМ СТЕПАНОВИЧЕМ . Вічна й світла пам’ять та Царство Небесне нашому Герою – СИРОВУ ДМИТРУ СТЕПАНОВИЧУ!

  Попереджаємо й просимо мешканців не наражатися на небезпеку та обов’язково знаходитися в укриттях під час чергового оголошення повітряної тривоги Будьте свідомими та обачними.

  Повідомляємо мешканцям громади, що комендантська година на території області триває з 22:00 до 05:00 ранку. У цей час забороняється пересування населеними пунктами без документів, що посвідчують особу та спеціальної перепустки.

  Телефон Гарячої лінії: 0800 330385

  Тримаймо стрій! Все буде Україна!

  Додати коментар


  Меню