Щодня, о 9 годині, вшануй пам’ять загиблих співвітчизників хвилиною мовчання

Постійно підтримуємо старше покоління

Понад 30 людей похилого віку та внутрішньо переміщених осіб старшого покоління отримали днями психологічну підтримку під час війни. Зараз це одна з найбільш вразливих категорій населення, яка потребує доброго слова, спілкування, для них важливе відчуття потрібності та позитивні емоції. Для того, щоб наші учасники і учасниці відчували таку втіху громадська організація «Твій Світ» провела кола підтримки. Лубенська публічна бібліотека імені Володимира Малика разом з філіями сільських бібліотек с. Вовчик та Березоточа Вовчицького старостинського округу Лубенської громади стали співорганізаторами цих зустрічей.

Провела психологічні заняття, на яких застосовувалися методи тренінгової роботи, психологічне розвантаження та робота з метафоричними картами "Сила роду"практична психологиня Лубенського професійного ліцею Валентина Соловей. Учасники і учасниці зробили висновок, про те, що кожен має свою життєву історію, досвід і мудрість, але війна об'єднала всіх одними переживаннями та почуттями.

Для осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно відвідувати подібні заходи, обслуговують себе частково, або не можуть без сторонньої допомоги про себе подбати були організовані термінові гуманітарні візити за місцем проживання. Такий вид послуг надали спільно з територіальним центром соціального обслуговування виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Заходи проходять завдяки проєкту "Швидке реагування і допомога людям, які постраждали від націонал – соціалізму, в тому числі внутрішньо переміщеним особам похилого віку Лубенської громади" за підтримки Німецького фонду "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" у рамках програми «Ми поруч!».

Додати коментар

Увага!
Ви не зможете відправити коментар, якщо його текст буде містити http, або https.


Меню