Чергова перемога вихованців ДЮКСОТ «Валтекс»

У лісових масивах поблизу Полтави та Решетилівки відбулися змагання Відкритого особисто-командного Чемпіонату області зі спортивного орієнтування.

На старти довгих та подовжених дистанцій вийшло 147 спортсменів віком від 8 до 78 років, що представляли 18 команд з Полтавщини, семи областей України та міста Києва. Серед них і три команди дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» (33 спортсмени).

На довгих дистанціях учасники, в залежності від віку і кваліфікації, долали дистанцію від 1,6 км з 6 контрольними пунктами (група дівчата 10 років і молодші) до 15,7 км з 40 контрольними пунктами – чоловіки еліта, 12,7 км з 30 контрольними пунктами – жінки еліта. На подовжених дистанція – від 1,6 км з 8 контрольними пунктами (КП) до 8,2 км з 32 КП.

У командному заліку Чемпіонату за сумою результатів двох днів перемогла перша команда дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс», друге місце посіла команда міста Дніпро, бронзу отримала команда міста Харкова. Друга команда клубу виборола 7 місце.

Добре виступили лубенці і в особистому заліку.

На довгих дистанціях чемпіонами області у своїх вікових групах стали: Анастасія Ірклієнко (1,66 км, 6 КП), Іван Бовсуновський (1,66 км, 6 КП) та Владислав Полупанов (5,69 км, 20 КП); другими фінішували Данило Кучеренко (2,04 км, 8 КП), Єгор Тараненко (2,53 км, 12 КП), Костянтин Фесенко (5,69 км, 20 КП), Денис Мусієнко (12,73 км, 30 КП), Станіслав Рева (12,73 км, 30 КП); третіми – Марія Воловик (2,04 км, 8 КП), Владислав Гасанов (12,73 км, 30 КП), Сергій Петкевич (15,7 км, 40 КП).

На подовжених дистанціях чемпіонами області стали Анастасія Ірклієнко (1,62 км, 8 КП), Іван  Бовсуновський (1,62 км, 8 КП), Владислав Полупанов (5,58 км 23 КП), Денис Мусієнко (7,57 км, 28 КП), Станіслав Рева (6,45 км, 29 КП); другими – Марія Воловик (1,9 км, 9 КП), Олег Мисник (1,62 км, 8 КП), Костянтин Фесенко (5,58, км 23 КП), Ярослав Шило (7,57 км, 28 КП); третіми – Єлизавета Руднєва (6,42 км, 28 КП), Тетяна Замахіна (7,57 км, 28 КП), Олександр Галамага (1,62 км, 8 КП), Єгор Тараненко (2,45 км, 13 КП), Владислав Гасанов (7,57 км, 28 КП).

Готували спортсменів до змагань керівники гуртків Григорій Семенюта та Сергій Крутій.