Сайт працює у тестовому режимі

Офіційний веб-сайт Лубенської міської ради

  Пошук

  Ми на Мапі

  Наші Контакти

  Ми в Facebook

  Ми в YouTube

  Інформація УОЗ по COVID-19 станом на 22.02.2021 у м. Лубни та Лубенському р-ну. Усього захворіло з початку епідемії - 1756 осіб. Захворіло за останню добу - 14 осіб. Хворіють станом на 22.02.2021 р. – 76 осіб. З підозрою на COVID-19 - 12 осіб. На самоізоляції знаходиться - 113 осіб. Усього за період епідемії по м.Лубни та Лубенському р-ну: одужало - 1469 осіб, померло - 45

  ЛК ЖЕУ інформує про роботу

  Від якості водовідведення опадів і талих вод з покрівлі залежить довговічність будівлі й комфортне проживання його  мешканців. Тому пристрою зливової каналізації в багатоповерхових  будинках приділяється особлива увага, як на стадії проєктування, так і при будівництві.Водостік на пласкій покрівлі за будь-яких погодних умов виконує свою основну функцію – ефективне відведення води з поверхні даху.

  На жаль  деякі типові  проєкти, за якими збудовані будинки, не відповідають нашій кліматичній зоні, що призводить до перемерзання труб випусків зливневої каналізації з будинку. Також ще однією з причин перемерзання цих труб є їх місце розташування, тобто труби розташовані на тіньовій стороні будинку і частіше схильні до перемерзання.

   

  Для запобігання утворення значної кількості води на покрівлі та затоплення приміщень в будинку, робітниками ЛК ЖЕУ проводяться роботи, пов’язані з розігрівом труб від криги за допомогою газових пальників.

  Такі роботи впродовж останнього часу виконувались у  житлових будинках по вул. Я.Мудрого,17Б та вул. Прикордонників,60А.

  Різкі перепади температур, які  спостерігаються  цієї зими є  приводом для утворення льодових брил.

  Потужні маси снігу накопичуються на дахах багатоповерхівок. Сонячні промені розтоплюють цей сніг, а мороз миттєво перетворює тоненькі потоки талої води на бурульки. Якщо сніг довгий час не тане, то під його масою може навіть провалитися покрівля, або ж ніби лавина у горах він може зійти з похилої поверхні даху, руйнуючи все на своєму шляху.

  Для запобігання нещасних випадків та травмування людей робітниками управління виконуються роботи  з очищення покрівель від  снігових налетів  та бурульок.

  На фото роботи за адресою вул. Монастирська, 72

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Меню

  Перейти на старий сайт