Нова втрата. Сумуємо...

Війна залишає свій кривавий слід у житті кожного українського міста чи села, кожної родини. Розриває болем вона й серця лубенців.

Виконуючи службові обов’язки, загинув наш земляк, старший лейтенант медичної служби ІРКЛІЄНКО ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ.

Народився 3 жовтня 1976 року у м. Лубни. У 1991 році закінчив Лубенську спеціалізовану школу №6. Після закінчення Лубенського медичного училища вступив до Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького, який закінчив у 2001 році.

Під час навчання в університеті проходив підготовку на військовій кафедрі. Після закінчення навчання працював лікарем у лікарнях м. Стрий та Києва.

Його пам’ятають надзвичайно життєлюбним, активним, непосидючим. Захоплювався футболом і шахами. Лікар за фахом і за покликанням Олександр Іванович присвятив своє життя служінню людям, завжди поспішав на допомогу тим, хто цього потребував.

Вже 24 лютого 2022 року він добровольцем пішов до військкомату, щоб боротися з ворогом. Був лікарем у військовій частині, а пізніше начальником медичної служби. Чимало побратимів дякують йому за врятовані життя. Адже Олександр був ще й безстрашним, часто особисто вирушав у найгарячіші точки, щоб врятувати поранених. Ризикував своїм життям, але допомагав захисникам.

У невимовному горі залишилися мати, сестра, донька захисника. Разом з усіма лубенцями поділяємо їх біду й щиро співчуваємо.

Пам’ять про Олександра Івановича Ірклієнка, його велике серце і добрі справи назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна і світла пам’ять та Царство Небесне!

Панахида за загиблим ІРКЛІЄНКОМ Олександром Івановичем відбудеться 23 травня об 11 годині за адресою м. Лубни, проспект Володимирський, 5. Прощання - на кладовищі по вул. Гайдая о 12 годині.

Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови