Оперативна інформація станом на ранок 26.05.2023 р.

Слава Україні! 457-ма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. За інформацією ЗСУ, минулої доби противник завдав 4 ракетних ударів. Є влучання ракетою із С-300 по дамбі в районі Карлівки Донецької області. Внаслідок цього є велика загроза підтоплення інших населених пунктів, що поруч. Крім того, ворог завдав 55 авіаційних ударів. Зокрема, було застосовано 36 іранських ударних БпЛА "Shahed" — усі ці повітряні цілі були знищено. Зафіксовано і 19 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

Авіація Сил оборони завдала 5 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника.

Українські ракетники та артилеристи уразили пункт управління, зенітно-ракетний комплекс, 2 райони зосередження живої сили, 1 склад боєприпасів, одну радіолокаційну станцію та два артилерійських підрозділи на вогневих позиціях.

В об’єднаній енергетичній системі України прогнозується дефіцит потужності протягом весняно-літнього періоду 2023 року. У зв’язку з цим АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» проінформоване, щодо необхідності забезпечення готовності до введення графіків обмеження споживання електричної потужності в повному обсязі, передбачається застосування графіків аварійних відключень у необхідних обсягах.

Відповідні повідомлення щодо застосування графіків будуть оприлюднені на офіційному вебсайті АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

На території Лубенської громади ситуація на ранок 26 травня залишається стабільною та контрольованою. Триває посилене цілодобове патрулювання населених пунктів та охорона громадського порядку й об’єктів критичної інфраструктури.

Підприємства та організації, об’єкти критичної інфраструктури Лубенської громади працюють за визначеним графіком. Аварії, що виникають у системі комунікаційних мереж громади, усуваються комунальними службами.

Сьогодні та території громади тривають навчальні стрільби та тренування зі зброєю. Зберігайте спокій та будьте уважні!

За рішенням Ради оборони області, з 5 квітня комендантська година триває з 00:00 до 04:00 години ранку. У цей час забороняється пересування населеними пунктами без документів, що посвідчують особу та спеціальної перепустки.

Цілодобові телефони міської ради: 71 432, 066 342 27 94

Україна перемагає щодня! Вистоїмо!

Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови