Вдалий виступ лубенців на чемпіонаті області зі спортивного орієнтування

17-18 червня поблизу Зінькова відбулися змагання 23 відкритого чемпіонату області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді. На старт вийшли 150 юних спортсменів з 15 команд молодшої (вік до 14 років) і 12 команд старшої (від 15 до 20 років) вікової групи.

Наше місто представляли вихованці дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс».

На дистанціях за вибором перші місця у своїх вікових групах вибороли Марія Федоренко, Ілона Науменко, Дмитро Марченко, Ярослав Шило і Владислав Гасанов.

Другими фінішували Марія Воловик, Владислав Полупанов і Денис Мусієнко. Третє місце посів  Іван Бовсуновський.

На середніх дистанціях у заданому напрямку перемогли Кіра Бабарикіна, Таїсія Крят, Ілона Науменко, Владислав Полупанов і Денис Мусієнко. На других місцях Дар’я Чирко, Дмитро Марченко і Владислав Гасанов.

Треті – Марія Бондар, Данило Левченко, Данило Кучеренко і Максим Лазебний.

У командному заліку вихованці ДЮКСОТ «Валтекс» здобули перемогу в обох вікових групах. Готували команди до змагань керівники гуртків Григорій Семенюта та Сергій Крутій.