І знову Лубенська громада отримує чорну звістку...

Ще одне молоде життя покладено на вівтар Перемоги. Ворожі кулі вбивають найхоробріших, найвідважніших синів України, які стоять за неї до останнього.

З невимовним сумом та болем отримуємо чергову звістку про загибель зовсім молодого захисника –  СЛОНОВА БОГДАНА ІГОРЬОВИЧА, старшого солдата, старшого оператора відділення протитанкових ракетних комплексів, взводу протитанкових ракетних комплексів, роти вогневої підтримки військової частини.

Богдан Ігорьович у свої ще зовсім молоді роки мав би мирно жити та розбудовувати нашу державу, вчитися, займатися улюбленою справою, створювати власну родину та виховувати дітей. Але йому судилося приєднатися до Небесного воїнства захисників держави.

Народився  він  7 червня 2001 року в м. Гола Пристань, Херсонської області.

У 2018 році закінчив школу, а разом з цим швидко й непомітно закінчилося дитинство, хлопець рано втратив батьків та підтримку найрідніших, якої так потребував.

Проте, доля не зламала юнака, а лише навчила його бути сильним та сподіватися на власні сили, йти вперед і не здаватися. Служба в лавах Збройних Сил України гартувала його дух, тут молода людина змужніла і  зробила свідомий, дорослий вибір – приєднатися до лав ЗСУ та продовжити службу за контрактом.

А далі разом з тисячами наших захисників він зі зброєю в руках у найгарячіших точках – в зоні АТО/ООС, відстоює наші позиції в с. Піски Донецької області, гідно виконує свій чоловічий та синівський обов’язок перед Батьківщиною.

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України Богдан Ігорьович мужньо боронить українські землі під містами Соледар, Вугледар, Бахмут.

Родина брата, не бажаючи залишатися під окупацією російських загарбників, переїздить із Херсонщини на Полтавщину, де й знаходить прихисток на гостинній Лубенщині. Саме тут, у Лубнах, рідні й чекали на повернення Богдана з перемогою, з надією на мирне життя та працю. Натомість прилетіла страшна, чорна звістка…

27 листопада 2023 року, поблизу с. Богданівка Донецької області, під час виконання завдань із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації, захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, Богдан Ігорьович  героїчно загинув.

Це велика втрата для громади, це спільне горе, спільний біль... Схиляємо голови в жалобі й висловлюємо глибокі співчуття братові та рідним полеглого. Нехай його душа знайде вічний спокій! Царство Небесне!

Церемонія прощання із загиблим захисником СЛОНОВИМ БОГДАНОМ ІГОРЬОВИЧЕМ відбудеться 2 грудня о 12:00 годині, на Володимирському майдані у Лубнах.

Віддаймо разом останню шану молодому Герою! Вклонімося його величному  подвигу, подякуймо йому востаннє!

Додати коментар

Меню

Перекладач жестової мови
Ти як?
Ти як? Перекладач жестової мови